Pulmakleidi valimise protsess

Pruudisalongis alustatakse kleidi valimisega. Pruut räägib konsultandile oma soovidest ja kirjeldab pulmakohta ja pulmastiili. Stilist pakkub kleitide variante ja aitab proovida erinevaid pulmakleite, et leida sobiv stiil, kuju ja värv, mis vastab tema visioonile ja kehatüübile.

Kohandamine ja mõõtmine: Kui kleit on valitud valmiskollektsioonist , siis kohandatakse pulmakleit vastavalt pruudi keha mõõtudele. Õmblejad teevad vajalikud muudatused, sealhulgas kehasse õmblemine, lühendamine või laiendamine, et tagada kleidi täpne sobivus. Kui pruut ei leidnud ideaalse kleidi valmiskollektsioonist, siis tellitalkse uus kleit mis on valmistatud pruudi soovide ja mõõtude järgi.

Lisadetailid: Vajadusel lisatakse kleidile dekoratiivseid elemente, nagu pits, tikandid, pärlikettad või litrid, et muuta kleit eriliseks ja vastavaks pruudi soovidele.

Prooviseansid: Vajadusel korraldatakse mitu prooviseanssi, et tagada kleidi täpne sobivus ja mugavus. Pruut saab veenduda, et kleit näeb välja ja tundub täiuslik.

Konsultatsioonid ja nõustamine: Pruudisalong võib pakkuda nõuandeid ja konsultatsioone seoses aksessuaaride valimisega, näiteks loori, kingade ja ehetega, et täiendada kleidi välimust.

Lõplik ettevalmistus: Enne pulmi kleit aurutakse ja vaadatakse üle, et tagada, et see jääb laitmatuks pulmapäeval.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.