Kuidas planeerida päeva pruutkleitide proovimiseks?


1. Planeeri ühele päevale kuni kaks salongikülastust. Proovimine vajab kohalolu ja süvenemist ning on emotsionaalne protsess. Liiga palju korraga tekitab väsimust ning proovipäevast ei jää nii toredad mälestused ei pruudile ega tema kaaslastele.
2. Võta kaasa vaid kõige lähedasemad, kellega tunned end avatult ja mugavalt. Soovitame lisaks pruudile kuni kolme kaaslast. Liiga paljude inimestega ei saa pruut tunnetada enda stiili ja see võib ajada rohkem segadusse.
3. Planeeri söögipausid! Soovitame arvestada päeva sisse snäki- ja lõunapausi ning juua piisavalt vett. Nii saad veidi puhata, mis annab energiat järgmise salongi külastuseks. Enda heaolu tagab kohalolu päevas.
4. Kingad ja pesu on parem osta alles siis, kui kleit on juba välja valitud. Iga kleidiga sobivad erinevad. Meie konsultandid annavad nõu, milliseid kingi ja pesu täpselt Teie kleidi juurde valida!
5. Meigiga võiks proovipäeval olla tagasihoidlik. Hoolime enda kleitide puhtusest väga ning vähene meik aitab kleitide puhtust paremini säilitada. Ka meik ning soeng sõltuvad kleiditoonist ja -stiilist, seega parem on need hiljem valida.
6. Võta kaasa hea tuju, tee lemmikkleitidest screenshotid, broneeri endale sobiv aeg ja tule proovima!

Vaata teisi soovitusi meie  Instagrammis ja Facebookis.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.